Pirshtas
Pirshtas
Lygis: Demo ekspertas
Reitingas: #21108
Taškai: 0
Patalpino demotyvatorių: 11490
Mėgstamiausių: 7
Parašė komentarų: 19
Demotyvatoriai (11490)
Nepatvirtinti (139)
Mėgstamiausi (7)
Komentarai (19)
Anonimas prieš 818 d.
#Kie Tai gal laikas susimąstyti ir pradėti gyventi ne iš pašalpos? Gyvendamas iš pašalpos valstybei nieko neduodi, o jei nori gauti, turi iš pradžių duoti :)
Anonimas prieš 1213 d.
#Tuja juk dabar su žodžiu "juoda" taip pat gali daug ką įžeisti, nepamanei? :)
Anonimas prieš 1312 d.
#Kestas Arba nesupratai bajerio, kad vaikas ne nuo jo :)
Anonimas prieš 1316 d.
#O kad.... Kalba ne apie šią nuotrauka eina, apsižvalgykite kiek karantino metu žmonių, važiuojančių akivaizdžiai savo mašinose dėvi kaukes
Anonimas prieš 1317 d.
#KEK Nes tikrai per karantiną visi tik vežioja kitus žmones ir aplinkui tik taksai :) Biškį mažinkime savo marazmus ir tikimybių teorijų skaičių. Gal tamsta nedaug mašinų matėte, bet vaizdelis tikrai liūdnas, taip atrodo, kad visi aplinkui tik su taksais važinėja (beje, tie taksai dažniausiai lengvai atskiriami nuo ne taksų) :)
Anonimas prieš 1318 d.
#Žuveliokas tai duokite savo apmąstymų, visi tik ir mokate būti sofos ekspertais, bet jokių normalių apmąstymų niekas nepateikia, o čia yra tiesiog faktai, be jokių apmąstymų :)
Anonimas prieš 1322 d.
#Smh Tikrai, kad normalus, parodykite bent vieną sumaišytą vardą, prieš komentuodamas geriau patikrinkite, o ne pievas rašinėkit, gerbiamasis, visi vardai atitinka :)
Anonimas prieš 1357 d.
#lialia Kvailas prisikabinimas prie nieko iš neturėjimo ką veikti :)
Anonimas prieš 1365 d.
#Kestas Blogiausia, ką gali padaryti slėpdamasis nuo griaustinio, tai pasislėpti po medžiu, kadangi žaibas trenkia dažniausiai į aukštus objektus, tokius kaip medžiai :)
Anonimas prieš 1397 d.
#zombis Tamsta humorą suprantate, ar neigiami komentarai tai vienintelis tamstos saviraiškos būdas? :)