#9 Tos teorijos nėra teorijos, tai tik hipotezės. Teorijai reikia kokio nors mokslinio pagrindo, o iš visų genezės hipotezių patvirtinta buvo tik evoliucija, kurią įrodo (va tau "mokslininkai nieko neįrodė") tiek archeologija, tiek genetika. #23 Kompą pirkau už pinigus, kuriuos užsidirbau pats. Mano kompiuteris buvo sukurtas remiantis fizikos, chemijos ir informatikos atradimais. Kažin kas sukūrė tavo kompiuterį? Dievas? Beje, kam mes turim dėkoti už tai, kad turim ką valgyti? Tie, kurie dar per jauni užsidirbti patys, turi dėkoti tėvams, kurie perka maistą, ūkininkams, kurie tą maistą augina, o ne kažkokiam pasakų personažui. Ir kol nepateiksi įrodymų, kad dievas yra, ir jis yra būtent toks, kokį tu jį įsivaizduoji, tol jis ir liks dėde iš žydų pasakų. #24 O kodėl lietuviai sako "po perkūnais", nors Perkūnų netiki jau nuo XIV amžiaus? Beje, "moksliškų" pasaulio pabaigų buvo numatyta 0. Visokie nibiru ir majų kalendoriai nėra mokslininkų patvirtintos idėjos. #30 Tiek asmeninis, tiek organizuotas tikėjimas (religija) yra žalingi, ir žala gerokai peržengia naudą. Aklas tikėjimas nėra vertybė - tai patiklumas. Tikėjimas nepagrįstais teiginiais žudo smalsumą nuo pat vaikystės, trukdo žmogaus gebėjimui kritiškai įvertinti faktus, verčia kurti neegzistuojančius ryšius tarp visiškai nesusijusių dalykų bei izoliuoja sąmonę nuo realybės. Organizuotas tikėjimas (religija) sukelia bereikšmius konfliktus, karus, skleidžia dezinformaciją, verčia žmones zombiais, nesugebančiais mąstyti racionaliai, stabdo mokslo procesą ir t.t. Religijos sukeliamas problemas galima vardinti ir vardinti, tačiau jei kalba pakrypsta link teigiamų pusių, tai tikėjimas neduoda jokios naudos, kurios nebūtų galima pasiekti sekuliariais būdais.
Be to, jei bandote pagrįsti savo tikėjimą, tai sugalvokite kažką naujo, nes tokie argumentai kaip "įrodyk, kad aš klystu", Paskalio dilema, apeliavimas į mases ir t.t. yra absurdiškos loginės klaidos. Blogiausia tai, kad tikintys yra įsitikinę, jog tokie argumentai pilnai pagrindžia jų poziciją, kita vertus, nereikia daug tikėtis iš žmonių, kurie atsisako susipažinti su faktais, prieštaraujančiais jų tikėjimui, ir renkasi gyvenimą iliuzijoje vietoj to, kad išdrįstų pažvelgti į pasaulį kritiškai ir racionaliai.
Anonimas prieš 4657 d.
#30 Blogai, nes tie tikintys pridaro daug žalos tiek tikintiems, tiek netikintiems. Prisimink, kad Vatikanas daug uždirba iš tokių kvailių. Ir nepamiršk apie kryžiaus karus. O ir dabar tikėjimas dievais (Alachu, Dievu ar kitu) neša nelaimes - vietinius karus. Pavyzdžiui, šiitai prieš sunitus ir pan. Tikėjimas kažkuo stabdo vystymosi procesą.
Anonimas prieš 4657 d.
#28 Aišku, kad dievo nėra, bet ar blogai, kad žmonės tiki? Jiems tai psichologiškai padeda gyventi, jie jaučiasi kažkieno globojami ir saugojami.
dievo nera o jaigu jis yra tai jis yra asilu asilas. Tiki dievu tik paluze zmones kurie daugiau ir nebeturi ka ir tiketi nes zmogui vistiek gi reik turet svajone dar ka ar dievas padeda afrikos vaikams kurie mirsta is bado ? ogi ne jiems padeda pasiaukoje zmones o ju labai mazai. IR tai manau kad biblija yra kaskokia senoveje buvusi labai populiari knyga kuria daug kas perleido ir dabar visi durniai ja tiki
Jei sakot ,kad nėra... tai ir velnio tuomet nėra... bet kodėl net patys sakot tuos žodžius "o ,Dieve..." "velnias žino.." ir pnš...? patys neigiat savo pasakymą... ždž ,jei netikit - netikėkit tyliai! o dėl mokslo... jei įrodymo nėra moksliško - dar ne viskas... kiek turėjo pasaulio pabaigų įvykti - dėl mokslo? :) įvyko 0... nesakau ,kad nebuvo krikščionių kvailių ,apsimetančių perkandusių "biblijos kodus" ,nors jokių kodų nėra...
Anonimas prieš 4933 d.
Mažvaikiai renkasi visokie, su "Dievo Nėra" ir visokiom kitom xujniom, atlipkit nuo kompo, kurį matyt Dievas jum ir davė ir padėkokit, kad išvis turit už ką pavalgyt, snargliai jūs nelaimingi.
#23 Kompą pirkau už pinigus, kuriuos užsidirbau pats. Mano kompiuteris buvo sukurtas remiantis fizikos, chemijos ir informatikos atradimais. Kažin kas sukūrė tavo kompiuterį? Dievas? Beje, kam mes turim dėkoti už tai, kad turim ką valgyti? Tie, kurie dar per jauni užsidirbti patys, turi dėkoti tėvams, kurie perka maistą, ūkininkams, kurie tą maistą augina, o ne kažkokiam pasakų personažui. Ir kol nepateiksi įrodymų, kad dievas yra, ir jis yra būtent toks, kokį tu jį įsivaizduoji, tol jis ir liks dėde iš žydų pasakų.
#24 O kodėl lietuviai sako "po perkūnais", nors Perkūnų netiki jau nuo XIV amžiaus? Beje, "moksliškų" pasaulio pabaigų buvo numatyta 0. Visokie nibiru ir majų kalendoriai nėra mokslininkų patvirtintos idėjos.
#30 Tiek asmeninis, tiek organizuotas tikėjimas (religija) yra žalingi, ir žala gerokai peržengia naudą. Aklas tikėjimas nėra vertybė - tai patiklumas. Tikėjimas nepagrįstais teiginiais žudo smalsumą nuo pat vaikystės, trukdo žmogaus gebėjimui kritiškai įvertinti faktus, verčia kurti neegzistuojančius ryšius tarp visiškai nesusijusių dalykų bei izoliuoja sąmonę nuo realybės. Organizuotas tikėjimas (religija) sukelia bereikšmius konfliktus, karus, skleidžia dezinformaciją, verčia žmones zombiais, nesugebančiais mąstyti racionaliai, stabdo mokslo procesą ir t.t. Religijos sukeliamas problemas galima vardinti ir vardinti, tačiau jei kalba pakrypsta link teigiamų pusių, tai tikėjimas neduoda jokios naudos, kurios nebūtų galima pasiekti sekuliariais būdais.
Be to, jei bandote pagrįsti savo tikėjimą, tai sugalvokite kažką naujo, nes tokie argumentai kaip "įrodyk, kad aš klystu", Paskalio dilema, apeliavimas į mases ir t.t. yra absurdiškos loginės klaidos. Blogiausia tai, kad tikintys yra įsitikinę, jog tokie argumentai pilnai pagrindžia jų poziciją, kita vertus, nereikia daug tikėtis iš žmonių, kurie atsisako susipažinti su faktais, prieštaraujančiais jų tikėjimui, ir renkasi gyvenimą iliuzijoje vietoj to, kad išdrįstų pažvelgti į pasaulį kritiškai ir racionaliai.
www.youtube.com/watch?v=F9hTC9TEtXo Paklausykite tie kurie netikite dievu.
#23